Jednoduché použitie uľahčuje montáž!

Okrem flexibility, kvality a energetickej účinnosti netreba zabúdať ani na jednoduchosť používania svetlíkov. Strešné svetlíky sú komponenty, ktoré sú súčasťou povrchu strechy. Preto je potrebné dodržiavať rôzne požiadavky na konštrukciu a spracovanie. Bezpečnosť a dlhodobá životnosť strešného hydroizolačného systému závisí od starostlivosti venovanej detailnému plánovaniu a realizácii. Táto úloha je v našich rukách alebo rukách spracovateľov. Aby sa nám a aj im uľahčila práca na streche, dobrá strešná kopula by mala byť užívateľsky prívetivá.

Významnú úlohu tu zohráva podstavec kupoly strešného svetlíka. Je totiž základným komponentom celého systému strešných svetlíkov a vďaka svojej stabilite a tepelnoizolačným vlastnostiam tvorí základ konštrukcie svetlíka. Zabezpečuje tepelne optimálne spojenie so stavebnou konštrukciou. Je obzvlášť užitočné, ak sa strešné napojenia dajú realizovať individuálne.

Naša ponuka svetlíkov na to ponúka veľa možností:

1. Tepelne izolovaný podstavec :

Tepelne izolovaný podstavec z kompozitu vystuženého sklenými vláknami sa dá individuálne prispôsobiť výške strešnej izolácie. Možnosť pripojenia bitúmenových strešných fólií priamo na pätnú prírubu systémovo kompatibilným spôsobom eliminuje potrebu časovo náročného zdvíhania strešnej fólie pri stojke.  Voliteľne je táto možnosť pripojenia k dispozícii aj pre PVC strešné fólie vďaka integrácii PVC pripojovacej lišty priamo do pätnej príruby.

2. Pripojovacia lišta z tvrdého PVC :

Spojovacia lišta z tvrdého PVC je vo výrobe po obvode nalaminovaná na základnú prírubu a v rohoch tesniaco zvarená. Výhodou je v tomto prípade: PVC strešné fólie možno privarovať priamo k PVC spojovacej lište v pätnej prírube. Týmto spôsobom je zabezpečené materiálovo tesné a všestranné spojenie so stojinou.

3. Skosený podstavec :

Na konštrukčné upevnenie na profilovaných strechách sa v sortimente KLAHOSSU nachádza podstavec z GRP s obojstranne zalomenou pätnou prírubou. Pre ďalšie požiadavky, napr. na stojke na stavbe, je k dispozícii aj v štvorstrannom skosenom vyhotovení.

Ďalším veľkým uľahčením pre hydroizolatéra je, keď sa kompletný svetlík dodáva na stavbu už zmontovaný. To spracovateľom ušetrí veľa času pri montáži, zabráni chybám pri montáži a zabezpečí rýchle uzavretie strešného otvoru. Túto výhodu ponúkajú napríklad Bodové svetlíky F100. Výrobky sa dodávajú kompletne predmontované v bezpečných a ekologických drevených debnách a zaručujú užívateľsky prívetivú montáž na strechu.

Servis – rýchly, spoľahlivý a nekomplikovaný

Okrem dobrých vlastností výrobkov strešných svetlíkov s kupolou sa nesmie zabúdať na jeden dôležitý bod: Servis pre Vás. Komplexné poradenstvo od poskytovateľa, rýchla a spoľahlivá dodávka a kompetentný servis pri opravách hovoria za všetko. Najlepšie je získať komplexné poradenstvo o všetkých faktoroch. Kladieme dôraz na osobnú konzultáciu a rýchle dodacie lehoty, ktoré zabezpečia, že sa váš vysnívaný projekt pre vašu stavbu rýchlo premení na skutočnosť.

Spoločnosť LAMILUX vám ponúka najvyššiu úroveň komfortu a služieb. Ako výrobca strešných svetlíkov, ako aj systémov ZOTSH a ich riadiacej techniky majú odborníci všetky odborné znalosti, aby vám poradili s najrôznejšími variantmi strešných svetlíkov, ako aj integrovaných systémov na prirodzený odvod tepla a splodín horenia (dymu) a ich pneumatickej alebo elektrickej riadiacej techniky. Najvyššia kvalita služieb znamená rýchle a kompetentné poradenstvo priamo u vás. Kompetentný servis v oblasti použitia strešných svetlíkov vo Vašom stavebnom projekte vám uľahčí prácu a zaručí trvanlivosť, kvalitu a spokojnosť.

Kontaktujte nás

14 + 15 =

Kontaktné údaje

Romanova 3, SK-85102 Bratislava

+421 2 4341 4036

klahoss@klahoss.sk

Klahoss