Ponúkame Vám nemecké výrobky najvyššej kvality,
služby a servis aký len málokde nájdete.

Čo robíme?

ZOTSH

Zariadenia na odvod tepla a splodín horenia

Projekcia

Komplexný návrh ZOTSH a svetlíkov

Služby

Revízie ZOTSH, servis, sanácia, konzultácie

O spoločnosti

Naša spoločnosť prešla od roku 1992 dynamickým vývojom a od roku 1999, po premenovaní na Klahoss spol. s r.o., ponúkame výrobky firmy LAMILUX Heinrich Strunz GmbH. Výrobky, ktoré ocenilo množstvo zákazníkov pre ich technickú kvalitu, moderný vzhľad pri zachovaní technických parametrov a použité ekologické materiály.

Od roku 1999 Vám naša firma ponúka nerezový páskový upínací systém Bandimex, na ktorého výhody pri upevňovaní a uchytávaní sa spolieha množstvo zákazníkov. Náš tím Vám vždy ochotne pomôže s výberom najvhodnejšej alternatívy z rozsiahlej ponuky.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam, maximálnej snahe sa prispôsobiť požiadavkám zákazníkov a kompletnému servisu sa držíme na špičke v oblasti pevných a otváracích svetlíkov, požiarnych zariadení na odvod tepla a splodín pri horení. Naša firma Vám ochotne vyrobí komplexný návrh, výpočet a projekt podľa EN, STN a DIN noriem v spolupráci s Vaším plánovacím tímom.

Sme skupina mladých ľudí, ktorých vedú skúsení odborníci s dlhoročnou praxou v realizácií pevných a otváracích svetlíkov, požiarnych zariadení na odvod tepla a splodín pri horení. Spojením flexibility, dynamiky a skúseností sme vytvorili tím prinášajúci inovácie, pokrok a riešenia, ktoré dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Oslovte nás s Vašou požiadavkou a uvidíte prečo sa naša spoločnosť stala na trhu synonymom garancie kvality, dodržania dohodnutých termínov s maximálnym prispôsobením sa zákazníkovi.

Iba to najlepšie

9

Energetická úspornosť

Energetická úspora systémov denného svetla je prepracovaná v detailoch pre priemysel, bývanie, administratívu, inteligentnú ovládaciu techniku a sanáciu.
9

Najnovšie technológie

Lamilux každoročne vyvinie alebo zmodernizuje minimálne jeden zo svojich produktov zo zameraním na úsporu energie, čím máte k dospozícii vždy najnovšiu dostupnú technológiu.
9

Materiály najvyššej kvality

Všetky výrobky sú výsledkom niekoľkoročného výskumu a prešli množstvom testov predtým, než boli uvedené na trh. Každý výrobok je staticky overený a je vhodný pre akékoľvek zemepisné pásmo.

Rokov od založenia

Zrealizovaných projektov

ZOTSH zariadení

Projektových dokumentácií