Naše svetlíky sú nový štandard pre priemyselné ploché strechy!

Svetlíky na plochej streche

Väčšia stabilita, väčšia bezpečnosť, väčší komfort Budovy sú viac, ako sa očakávalo, zaťažované každodennými vplyvmi prostredia a čoraz častejšími extrémnymi poveternostnými udalosťami. Náhle búrky a víchrice, silný dážď, krupobitie alebo husté sneženie mimoriadne zaťažujú strechy a strešné okná, ktoré sú v nich integrované. Ako jeden z popredných európskych výrobcov strešných okien považujeme za svoju povinnosť neustále prispôsobovať naše systémy denného osvetlenia novým vplyvom, aby sme budovy včas pripravili na extrémne poveternostné udalosti. Už viac ako 70 rokov vyvíjame a testujeme nad rámec štandardizovaných minimálnych požiadaviek. Pretože keď aplikačná prax vyžaduje viac, ako sa očakáva, chceme našimi inováciami poskytnúť viac, ako sa očakáva. Preto optimalizujeme a testujeme naše strešné okná nad rámec bežných noriem a nastavujeme naše výrobky na jedinečné štandardy. Pre našich zákazníkov a ich projekty dosahujeme s našimi kupolovitými strešnými svetlíkmi viac, než sa očakáva. Najlepším dôkazom toho je náš strešný svetlík LAMILUX F100 W. Väčšia stabilita pri veľkom zaťažení, väčšia bezpečnosť v extrémnych poveternostných podmienkach a väčší komfort pri montáži vďaka geometricky optimalizovanej konštrukcii. Konštrukciu našej osvedčenej klasiky - strešného okna LAMILUX F100 - sme ešte viac vylepšili vlnovkovým tvarom.
Väčšia stabilita, väčšia bezpečnosť, väčší komfort Budovy sú viac, ako sa očakávalo, zaťažované každodennými vplyvmi prostredia a čoraz častejšími extrémnymi poveternostnými udalosťami. Náhle búrky a víchrice, silný dážď, krupobitie alebo husté sneženie mimoriadne zaťažujú strechy a strešné okná, ktoré sú v nich integrované. Ako jeden z popredných európskych výrobcov strešných okien považujeme za svoju povinnosť neustále prispôsobovať naše systémy denného osvetlenia novým vplyvom, aby sme budovy včas pripravili na extrémne poveternostné udalosti. Už viac ako 70 rokov vyvíjame a testujeme nad rámec štandardizovaných minimálnych požiadaviek. Pretože keď aplikačná prax vyžaduje viac, ako sa očakáva, chceme našimi inováciami poskytnúť viac, ako sa očakáva. Preto optimalizujeme a testujeme naše strešné okná nad rámec bežných noriem a nastavujeme naše výrobky na jedinečné štandardy. Pre našich zákazníkov a ich projekty dosahujeme s našimi kupolovitými strešnými svetlíkmi viac, než sa očakáva. Najlepším dôkazom toho je náš strešný svetlík LAMILUX F100 W. Väčšia stabilita pri veľkom zaťažení, väčšia bezpečnosť v extrémnych poveternostných podmienkach a väčší komfort pri montáži vďaka geometricky optimalizovanej konštrukcii. Konštrukciu našej osvedčenej klasiky – strešného okna LAMILUX F100 – sme ešte viac vylepšili vlnovkovým tvarom.

Väčšia stabilita, väčšia bezpečnosť, väčší komfort.

Budovy sú niekedy viac, ako sa očakávalo, zaťažované každodennými vplyvmi prostredia a čoraz častejšími extrémnymi poveternostnými udalosťami.

Náhle búrky a víchrice, silný dážď, krupobitie alebo husté sneženie mimoriadne zaťažujú strechy a svetlíky, ktoré sú v nich integrované.

Práve preto považujeme za svoju povinnosť neustále prispôsobovať naše systémy denného osvetlenia novým vplyvom, aby sme budovy včas pripravili na extrémne poveternostné udalosti.

Dômyselná geometria, ktorá si nevyžaduje viac materiálu, vybavuje naše svetlíky na budúce výzvy.

Nový vlnovitý tvar plášťa kupoly totiž zabezpečuje lepší prenos zaťaženia a zaručuje väčšiu tuhosť bez použitia väčšieho množstva materiálu.

Svetlíky tak zostávajú vodotesné aj pri vyššej rýchlosti vetra a odoláva väčšiemu množstvu vetra a snehu.

V závislosti od veľkosti a variantu svetlíku sa nosnosť pri zaťažení snehom zvyšuje až štvornásobne v porovnaní so svetlíkmi, ktoré boli predtým dostupné na trhu.

Okrem toho sú naše svetlíky odolné aj voči silným dažďovým zrážkam s rýchlosťou 8 litrov na meter štvorcový a minútovému a súčasnému hurikánu s rýchlosťou až 115 km/h.

Svetlíky sú kontrolované a testované na najvyššiu triedu odolnosti proti krupobitiu HW5.

Napríklad výrazná výhoda svetlíku F100 W je vlnovitá kupola, ktorá odolá aj 50 mm krúpam, ktoré dopadajú na svetlík z oblohy pri konečnej rýchlosti 111 km/h.

Okrem technických výhod je strešný svetlík F100 W pôsobivý aj vďaka ešte lepšej manipulácii na streche a pri montáži, keďže konštrukčné vylepšenie geometrie bez dodatočného materiálu nevytvára žiadnu dodatočnú hmotnosť.

Náše svetlíky konštantne revolučne menia štandardy pre priemyselné ploché strechy.

zaťažované každodennými vplyvmi prostredia a čoraz častejšími extrémnymi poveternostnými udalosťami

Kontaktujte nás

4 + 2 =

Kontaktné údaje

Romanova 3, SK-85102 Bratislava

+421 2 4341 4036

klahoss@klahoss.sk

Klahoss